Atjunk

Atjunk Keturiolikmetei Grytai sunku prisitaikyti steriliai i valytame pasaulyje kuriame nelik poj i nei jausm Visi daiktai spalvos kvapai perkelti sistem kurioje intensyviai bendrauja mon s Ta iau Gryta

 • Title: Atjunk
 • Author: Rebeka Una
 • ISBN: null
 • Page: 438
 • Format: Paperback
 • Keturiolikmetei Grytai sunku prisitaikyti steriliai i valytame pasaulyje, kuriame nelik poj i nei jausm Visi daiktai, spalvos, kvapai perkelti sistem , kurioje intensyviai bendrauja mon s Ta iau Gryta niekaip ne stengia b ti kaip visi Jai nesiseka paisyti draudimo b gioti stadione ir susitikin ti su gyvais mon mis Ji slapta klausosi pasakojim apie tai, kaip kaKeturiolikmetei Grytai sunku prisitaikyti steriliai i valytame pasaulyje, kuriame nelik poj i nei jausm Visi daiktai, spalvos, kvapai perkelti sistem , kurioje intensyviai bendrauja mon s Ta iau Gryta niekaip ne stengia b ti kaip visi Jai nesiseka paisyti draudimo b gioti stadione ir susitikin ti su gyvais mon mis Ji slapta klausosi pasakojim apie tai, kaip kadaise mon s ta kydavosi balose, liesdavo vienas kit , bu iuodavosi, simyl davo Kart apytu iame stadione ji sutinka pana save Beveik tuo pat metu pasiekia inia, kad sistema sugalvojo, kaip dar geriau kontroliuoti mones Grytai ir naujajam jos bi iuliui Mantui teks apsispr sti, likti sistemoje ar sprukti i jos Tik ar tai manoma Ir kokia tokio pasirinkimo kaina Atjunk knyga apie tai, kuo galime virsti netolimoje ateityje.

  • Best Download [Rebeka Una] ☆ Atjunk || [Psychology Book] PDF ↠
   438 Rebeka Una
  • thumbnail Title: Best Download [Rebeka Una] ☆ Atjunk || [Psychology Book] PDF ↠
   Posted by:Rebeka Una
   Published :2019-010-16T09:48:07+00:00

  About "Rebeka Una"

  1. Rebeka Una

   Rebeka Una Is a well-known author, some of his books are a fascination for readers like in the Atjunk book, this is one of the most wanted Rebeka Una author readers around the world.

  967 thoughts on “Atjunk”

  1. Gerai parašyta distopija, skatinanti mažiau bendrauti virtualiai ir vertinti tikrą "gyvą" bendravimą, tikrus pojūčius ir emocijas.Perskaičiau per dieną, tekstas įtraukia.


  2. Lengvas stilius, greitai skaitosi, tačiauKur dingo tie laikai, kai autoriai prieš kažką rašydami perskaitydavo ištisas bibliotekas (žr. Melvilį su Mobiu Diku)? Šiais, virtualiais laikais tikrai nesunku bent jau kokioje Wikipedijoje rimčiau pasiskaityti apie visokius IT dalykėlius, jei knygos, straipsniai ir Youtube klipai reikalauja per daug laiko. Nes viskas barška ir vos bestovi. Išmetus visokius "bionus" tekstas visiškai nepasikeistų, o žinios apie tokius dalykus daugiau nei n [...]  3. Įdomus lietuvės darbas. Malonu žinoti jog pagaliau lietuvių literaturoje atsiranda ir fantastikos žanras. Žinoma, prie jo dar reiktų padirbėti. Buvo šiek tiek sunkoka skaityti Atjunk, galbūt dėl neįprasto stiliaus, bet palyginus knyga nebloga. Tikiuosi, kad Lietuvos rašytojai nesustos ir toliau sieks praplėsti skaitytojų akiratį įvairių žanrų kūriniais :)
  Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *