Viskas apie mano šeimą

Viskas apie mano eim Gyvenimas kartais u knisa Ypa jau tavo gyvenamajame plote pamaiva sesuo klykiantis broliukas pernelyg protinga kat ir grie toji mama su vyru kur reikia vadinti t iu Taip atrodo Monikai d saujan ia

 • Title: Viskas apie mano šeimą
 • Author: Akvilina Cicėnaitė
 • ISBN: 9789955382423
 • Page: 438
 • Format: Paperback
 • Gyvenimas kartais u knisa.Ypa jau tavo gyvenamajame plote pamaiva sesuo, klykiantis broliukas, pernelyg protinga kat ir grie toji mama su vyru, kur reikia vadinti t iu Taip atrodo Monikai, d saujan iai d l klas s draugo ir slapta svajojan iai, kad yra vaikinta Taip Juk tuomet atsirast tikroji eima Viskas b t kitaip Ir vien dien Monika sulaukia paslaptingoGyvenimas kartais u knisa.Ypa jau tavo gyvenamajame plote pamaiva sesuo, klykiantis broliukas, pernelyg protinga kat ir grie toji mama su vyru, kur reikia vadinti t iu Taip atrodo Monikai, d saujan iai d l klas s draugo ir slapta svajojan iai, kad yra vaikinta Taip Juk tuomet atsirast tikroji eima Viskas b t kitaip Ir vien dien Monika sulaukia paslaptingo skambu io Viskas apie mano eima tai paaugl s kelion ie kant eimos ir meil s, ie kant atsakym jautrius klausimus Kaip pasakyt mama, tai pokalbis ne telefonu.

  • Unlimited [History Book] ☆ Viskas apie mano šeimą - by Akvilina Cicėnaitė À
   438 Akvilina Cicėnaitė
  • thumbnail Title: Unlimited [History Book] ☆ Viskas apie mano šeimą - by Akvilina Cicėnaitė À
   Posted by:Akvilina Cicėnaitė
   Published :2019-09-09T13:43:59+00:00

  About "Akvilina Cicėnaitė"

  1. Akvilina Cicėnaitė

   Gimiau ir u augau Vilniuje Vilniaus universitete baigiau lietuvi filologijos bakalauro ir literat ros teorijos magistro studijas Kelerius metus dirbau reklamos agent rose tekst k r ja, tada Velingtono Viktorijos universitete baigiau religij studij doktorant r iuo metu gyvenu Sidn juje.

  279 thoughts on “Viskas apie mano šeimą”

  1. Skaičiau šią knygą dar būdama paauglė. Atminty jau nieko neišliko, išskyrus vieną siaubingą siaubingą sceną. Bet juk kažkas išliko, ar ne?


  Leave a Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *